ÇATI YALITIMI

Binaların gerek ısı, gerekse su yalıtımında önemli bir yere sahip olan çatıların yalıtım işlemlerini itinayla gerçekleştirecek bir firma arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Kale yapı yalıtım, sizlere dilerseniz mantolama işlemleri dahilinde sunduğu çatı yalıtımı işlemlerini, ayrıca da sunabilmektedir. Kimi firmalar binaların dış cephe ısı yalıtımını yaparken, çatı yalıtımı yapmazlar. Bu elbette normal değildir. Biz sizin için binanızın dış dünya ile temas halindeki tüm yüzeyini yalıtır,
bununla birlikte dilerseniz daha önce eksik yapılmış işlemleri de tamamlayabiliriz.

BİZE ULAŞIN

ISI KAYIPLARI SONA ERİYOR

Her ne kadar pek çok bina sakini farkında olmasa da, enerji harcayarak ısıttığınız hava, bine boyunca yükselir ve eğer kaçacak bir unsur bulursa binayı terk eder. Bunu engellemenin yolu ise, çatı yalıtımı olacaktır.

Isınan hava yükselir. Ancak evinizin tavanında hapsolmaz. Herhangi bir madde üzerinde hareket edebilen ısı, bulabildiği tüm materyallerden yayılır ve nihayet bina tavanından yapıyı terk eder. Bu durumda yapı dış cephesinde gerçekleşen yalıtımın işlevli azalacaktır.

Çatı yalıtımı, yalnızca en üst katta yaşayanların değil, tüm binanın ısı kaybı yaşamadan verimli biçimde ısınabilmesini sağlayan önemli bir yalıtım bileşenidir. Ayrıca, çatı tadilatı işlemleri ile birlikte yalıtım yapılması durumunda, su izolasyonu da otomatik olarak sağlanacaktır.

BÜTÜN
KOŞULLARA

Çatı Yalıtımı, tüm iklim koşulları için etkili bir izolasyon altyapısı sunar. Yazın gün ışığının yapıyı ısıtmasından, kışın ısının kaybına varan bir ısı tasarrufu etkisi vardır, bunun yanı sıra her türlü yağış durumunda etkilidir.

Yüksek Tasarruf

Çatı yalıtımı, mantolama işlemleri içerisinde bir standarttır. Bunun yanı sıra, her yapı için bir gereksinim olan işlem, tasarrufun artmasını sağlar. Mantolama işlemleri dahilinde gerçekleştirilen uygulama haricen de gerçekleştirilebilir.

Uygun Maliyet, Yüksek Verim

Sunacağımız hizmetlerimizden en iyi fiyatlarla faydalanabilecek ve mümkün olan en yüksek verimi elde edeceksiniz.

Çatı Yalıtımı ciddi bir iştir. İzolasyon konusunda uzmanlığı bulunmayan firma veya kişilerin gerçekleştireceği uygulamalar yetersiz ve verimsiz olabilir. Bu nedenle öncelikle Kale Yapı’dan ücretsiz keşif isteyiniz.

Çatı yalıtımı ve tüm uygulamalarımız için doğru çözümü üretebilmek maksadıyla ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya keşif talep formumuzu doldurabilirsiniz.