ISI YALITIMI

Enerjinin çok ciddi bir maliyet olduğu günümüzde, ısı tasarrufu elde etmenin ekonomik faydaları bir yana dursun, sağlıklı bir ısınma elde edebilmek için ısı yalıtımı her yapı için elzem ihtiyaçların başında gelir. Günümüzde yaygın yapı yalıtım teknikleri arasında ilk sırada yer alan mantolama uygulamalarının yanı sıra alternatif ısı yalıtımı uygulamalarımız ile de siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

TEKLİF ALIN

HER MEVSİM ODA SICAKLIĞI

Isı yalıtımı uygulamaları gerçekleştirilmiş yapılarda, yazın serin, kışın sıcak olarak nitelediğimiz, oda sıcaklığına düşük maliyetlerle kolayca erişebilirsiniz.

Normal ısıya erişmenin maliyetlerinin yanı sıra, ısı elde etme sürecinde yaşanan konforsuz sürecin ortadan kaldırılması için, ısı yalıtımı yaptırmak büyük fayda sağlayacaktır. Tüm yapının eşit miktarda ve ekonomik biçimde ısınabilmesi için yegane çözüm, kapsamlı bir ısı yalıtımı olacaktır.

Kale Yapı Yalıtım olarak uzmanı olduğumuz bu alanda iddialıyız. Sizlere 10 yıl garantili ve sigortalı mantolama çözümleri ile birlikte, nitelikli alternatif yalıtım çözümleri sunuyoruz. En uygun fiyat seviyesinde yer alan hizmetlerimizden hemen faydalanmak için bizi arayınız.

ısı yalıtımı

YÜKSEK
TASARRUF

Yapılarda mantolama çözümleri benzersiz yakıt tasarrufu sonuçlarını ortaya çıkarmakta ve bu sayede kendi maliyetini çok kısa zamanda geri kazandırmaktadır.

Yeni Nesil Yapı Teknolojisi

Uygulamalarımızda, yapı ve kimya teknolojisinin en son unsurları kullanılmakta, ısı tasarrufunu maksimum seviyeye çıkarmak için tüm imkanlar kullanılmaktadır. Uzman Kadromuzun sunumu ile verilen hizmetlerimiz, mükemmel sonuçları vaadetmektedir.

ısı yalıtımı

Yasal Zorunluluk

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından enerji kimlik belgesini almanın zorunlu olduğunu ve bu belgeyi alabilmenin yegane yolunun ısı yalıtımı yaptırmak olduğunu biliyor musunuz?

Kale Yapı Yalıtım olarak, Enerji kimlik belgesi gereksinimlerinizi kolayca gideriyor ve size kapsamlı çözümler sunuyoruz. Sağlayacağımız ısı yalıtımı hizmetinin yanı sıra yasal yükümlülükleriniz noktasında da destek veriyoruz.

Yapılarda enerji verimliliği yönetmeliği kapsamında almanız gereken enerji kimlik belgesine yaptıracağınız mantolama veya benzeri ısı yalıtımı uygulamaları ile kolayca ulaşabilirsiniz. Sizin için tüm mevzuat bağlamında destek veriyor olacağız.