SU YALITIMI

Yapıların özellikle çatılarından sızarak hayatı bina sakinlerine dar eden su sızıntıları için kesin çözümlere hazırsanız başlayalım. Öncelikle binanızın ihtiyaçlarının tam olarak tespit edilebilmesi için bize keşif formumuzdan ulaşınız. Sizin için derhal harekete geçerek sorunun ne olduğunu kesin olarak tespit etmek üzere uzman bir ekibi adresinize yönlendirelim. Endüstriyel veya evsel ihtiyaçlarınız için her alanda su yalıtımı çözümlerini üretmek bizim işimiz.

BİZE ULAŞIN

SIFIR SIZINTI

Çatılardaki eksik imalat özelliklerinden veya zaman içerisinde çatının deforme olmasından kaynaklanan akıntılar ile herhangi bir zemindeki suyun doğru biçimde yönlendirilmesi için su yalıtımı çözümlerimiz hizmetinizde…

Mevcut su yalıtımı teknolojilerini en iyi biçimde kullanıp, çatı tadilatı işlemlerinizi de mükemmel biçimde gerçekleştirerek sıfır sızıntıya ulaşmanızı sağlayabiliriz. Unutulmamalıdır ki betonarme yapılarda su sızıntısı sadece görsel bir problem değil, yapının statik niteliklerine de zarar veren tehlikeli bir unsurdur. Kale yapı Yalıtım olarak, konfor ve güvenliğiniz için modern yapıların en temel ihtiyacı olan yalıtım çözümlerimiz içerisinde su yalıtımı uygulamalarını da en uygun koşullarda sizlere sunmaktayız. Bizi hemen arayın size de mükemmel çözümler sunalım.

su yalıtımı

ÇATINIZ
AKMASIN

Kale Yapı Yalıtım, yapıların statik özelliklerine de zarar veren,
tavandan sıvı akışlarının önüne geçmek ve bunun yanı sıra, tüm sıvı izolasyon uygulamalarında uzmanlık sahibidir.

su yalıtımı

Her Mevsim Korunaklı

Kışın sürekli suyun etkilerine maruz kalan yapınızı, ilk bahar ve son baharda yoğun yağışlardan koruyabilmeniz mümkün. İstanbul gibi her mevsim yağış alan bir şehirde su yalıtımı bu sebeple yapıların öncelikli ihtiyaçlarından olmakta ve dilerseniz mantolama hizmetlerimizle birlikte verilecek çatı tadilatı sürecine dahil edilebilmektedir.

su yalıtımı

Endüstriyel Çözümler

Hizmetlerimiz endüstri binalarının ihtiyaçlarına yönelik olarak da sunulabilmekte; bu alanların özel ihtiyaçları dikkate alınarak hizmet verilebilmektedir. İster eviniz ister fabrika binalarınız için su yalıtımı çözümlerini tercih edebilirsiniz. Kale Yapı Yalıtım her mevsim hizmetinizdedir…

Su, her yapı tipindeki bina için tehlikeli bir unsurdur. Beton mukavemetini azalttığı gibi yapının temel niteliklerine de zarar verir. Bu nedenle yapıların suyun etkilerinden izole edilmesi zorunluluk arz etmektedir. İster çatı düzeni, ister açık düzen kullanılmış olsun; yapıların su izolasyonu çözümlerine özen gösterilmesi gereklidir.
Yapınız Yıpranmasın

Çatından veya kat aralarından sızan su, diğer katlarda sürekli görüntü kirliliğine neden olur. Bu olumsuzluklardan sıyrılmak için ise su yalıtımı yegane çözümdür. Uygun biçimde gerçekleştirilecek su yalıtımı uygulamaları uzun vadeli dekoratif fayda sağlayacaktır.

Dekoratif Fayda Sağlar

Kale Yapı Yalıtım olarak, yüksek nitelikli yalıtım malzemeleri kullanıyor, mantolama, çatı izolasyon ve su yalıtımı faaliyetlerimizde yüksek verimlilik elde ediyoruz.

İşçilik ve materyalde kalite önceliğimizdir. Bu sayede uygulamalarımızın mükemmel sonuçlara neden olmasını sağlayabiliyor ve kalıcı fayda üretebiliyoruz.

su yalıtımı

Diğer tüm uygulamalarımızda olduğu gibi su yalıtımı çözümlerimizde de en iyiyi hedefliyor ve çatı tadilatı ile birlikte verdiğimiz hizmetlerimizden en üst seviyede verim elde edilmesini sağlıyoruz. Siz de bizden hizmet almak isterseniz hemen ücretsiz keşif formumuzu doldurup gönderiniz. Size en kısa süre içerisinde ulaşarak sorunlarınızın çözümü için alternatif çözümleri bilginize sunacağız.