FABRİKA TADİLATI

Endüstriyel mekanların inşası gibi, restorasyon ve tadilatı da uzmanlık gerektirir. Kale yapı yalıtım olarak, referanslarımız arasında yer alan onlarca fabrika tadilatı projesi ile alanda uzmanlığımızı kanıtlamış bir konumda yer alıyor ve fabrika tadilatı alanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Boyutları ve nitelikleri fark etmeksizin fabrikaların, dış cephe yalıtım ve tadilat işlemlerini en yüksek standartlarda gerçekleştiriyor ve hizmetinize sunuyoruz. Uygun koşullarda fabrika tadilatı hizmeti almak için bizi hemen arayınız.

BİZE ULAŞIN

ENDÜSTRİ STANDARTLARI

İmalathane ve fabrikaların gereksinimlerine uygun biçimde dış cephe onarımları ve yalıtım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Yıllara meydan okuyan yapılar bizim ile yenileniyor…

Konutlar ve diğer ticari yapılardan farklı özelliklere sahip yapılardan farklı niteliklere sahip endüstri tesislerinin yeniden yapılanması ve yenilenmesi için gerekli şartları mükemmel biçimde bir araya getiren Kale Yapı Yalıtım, en yüksek standartlarda fabrika Tadilatı uygulamalarını en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Ticari yapılar için sunduğumuz hizmetlerimizin nitelikleri, ticarethanenin gereksinimlerine göre olmaktadır. İmalathanelerde ısı ve ses yalıtımı özelliklerini bir arada sunan mantolama işlemlerini de yapabilmekteyiz.

fabrika tadilatı

A SINIFI
İMALAT

Fabrika tadilatı işlemleri ile birlikte dilerseniz yalıtım yaptırabilir, enerji tüketiminizi A sınıfına yükseltebilirsiniz.

Tüm İmalathaneler

Fabirka tadilatı hizmeti, yapının boyutu ve vasıfları ne olursa olsun tüm imalathane türü sanayi işletmelerine verilebilmektedir. Majör yapıların tadilat işlemleri için özel ekipler kullanılırken, konvansiyonel fabrikalar için hazır kadro yeterli olabilmektedir.

fabrika tadilatı

İşiniz Aksamasın

Fabrika tadilatı hizmetlerini, imalat süreçlerinize zarar vermeden, mümkün olan en kısa sürede tamamlıyoruz. İşiniz bizim için de önemli…

Dünya standartlarında üretim tesislerine sahip olup, enerjiyi en vermli şekilde kullanmak için yalıtım, mükemmel görünüm için ise fabrika tadilatı hizmetlerine dilerseniz bir arada mantolama ile sahip olabilirsiniz.

Mantolama Uzmanı Kale Yapı Yalıtım, üretim tesisleri için de ısı ve ses yalıtımı faktörü çok yüksek olan mantolama modelleri sunabilmektedir. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

fabrika tadilatı
fabrika tadilatı