KALE YAPI YALITIM

Kurulduğumuz günden bu yana vizyonumuz; en iyiyi en uygun koşullarla üretmek olmuş ve bundan sonra da böyle olacaktır. Müşterilerimiz için mantolama ve diğer tüm yalıtım hizmetlerimizde, en doğru çözümleri üretmek için tüm gayreti sarf ediyoruz.

Artık bir ulusal strateji haline gelmiş olan enerji verimliliği noktasında, mantolama ve diğer ısı yalıtımı çözümlerimizle birlikte, yangın, su, ses ve radyasyon yalıtımı uygulamalarımızda; sektörün en nitelikli malzemelerini kullanıyoruz. Bu sayede uygulamalarımıza 10 yıl garantiyi de gönül rahatlığıyla verebiliyoruz.

Biz kendimize güveniyoruz. Yapılarınızın her mevsimde konforlu bir ısıya sahip olması için gereğini yapabiliriz. Uzman kadromuz ve toplam kalite felsefemizle sizlere en faydalı sonuçları en hızlı biçimde ve uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Kale Yapı Yalıtım, sektörün en benzersiz projelerini inşa etmek için çalışmaktadır. Firmamızın rakip olarak gördüğü tek yapı yine kendisidir. Hizmetlerimizde bir üst sınırı benimsemiyor ve hep saha iyisini üretmek için çözümler üretiyoruz. Mantolama çözümlerimiz, pek çok müşterimiz tarafından tercih edilmiş ve yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Bu çözümlere sizler de en iyi koşullarla erişmek isterseniz bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Kale Yapı, tüm izolasyon çözümleri ile her zaman hizmetinizdedir.

VİZYONUMUZ

Kalite standartlarından taviz vermeden en uygun maliyetlerle çözümler üretip, sağlanacak enerji tasarrufu sayesinde hem misliyle milli menfaatin yanı sıra üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamak temel ilkemizdir.

DETAYLI
PROJE
SÜREÇLERİ

Süreçlerimiz ezbere yöntemlerle uygulanmaz. Mantolama ve diğer yalıtım faaliyetlerimiz için, yapıya özel proje geliştirir, hassasiyetle uygularız.

GELİŞTİRME

İhtiyaçlarınızı analiz eder, uygun çözümleri ortaya koyarız. Elde ettiğimiz alternatiflerin içerisinden, sizin için en avantajlı olanına karar verir, sizin de onayınızla projelendirme safhasına geçeriz.

PROJELENDİRME

Tüm süreçleri, en detaylı biçimde planlar, mantolama, ses ve yangın yalıtımı gibi tüm uygulama işlemlerimizde, olasılıkların detaylı analizini yapar ve en uygun çözüm için projelendirme yaparız.

UYGULAMA

Uzman kadromuz, mümkün olan en kısa sürede uygulamayı gerçekleştirir ve estetik unsurlara en detaylı biçimde dikkat edilir. Yapınızın niteliklerine nitelik katacak bu uygulamanın mükemmel görünmesi de bizim işimiz.

YALITIM UZMANI

En iyi kavramının sınırsızlığına inanıyor ve hep daha iyisi için çalışıyoruz. Mantolama ve diğer tüm izolasyon projelerinde standartlar üzerinde çözümler üretmek ve en yeni teknolojileri uygulamak bizim işimiz.

Siz de bizi arayabilir, konfor ve tasarrufa en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.