KALE YAPI YALITIM

Şirketimizin kurulduğu zamandan günümüze kadar geçen sürede vizyonumuz; en ideali, olması gerektiği şekilde ortaya koymanın yanı sıra gelecek yıllarda da bunu korumak olmuştur.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimiz için mantolama başta olmak üzere diğer tüm yalıtım hizmetlerimizde en iyi seçenekleri ortaya koyabilmek adına tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Yakın geçmişten gelen ve uzak geleceğe doğru uzanacak olan enerji verimliliği alanında başta mantolama ve ısı yalıtım olmak üzere su, yangın, ses ve radyasyon yalıtımı çözümlerimiz için yüksek kaliteye sahip malzemeleri kullanarak kendi kalitemizi de ortaya koyuyoruz. Böylece sunduğumuz çözümlerimize de hiç tereddüt etmeden 10 yıl garantiyi verebiliyoruz.

Yapmış olduğumuz çalışmalarımızın sonucunda müşterilerimizin memnuniyetinden aldığımız güçle kendimize işimizde güveniyoruz. Yapılarınızı sadece bir mevsim için değil, dört mevsim için de gerekli olan ısı ve konforu sizlere sunmaktayız. Alanında uzman ekip ve kalite odaklı çalışma prensibimizle en uygun fiyatlarla; en etkili ve hızlı çalışma için her daim hizmete hazırız.

Kale Yapı Yalıtım, kendi alanında eşsiz projelerini ortaya koymak ve müşterilerinin beğenilerini kazanmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız, kendi alanında rakip olarak gördüğü marka yine kendisidir. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizde bir sonraki sınırı benimsiyor ve her daim en iyisini yaratmak için çalışmalarda bulunuyoruz. Kaliteli malzemelerimiz sayesinde bizi tercih eden müşterilerimiz çok uzun yıllardır sunmuş olduğumuz çözümleri hala, güvenle kullanmaktadır. Sizler de kalitenin müşteri memnuniyetiyle birleşmiş olduğu bir hizmetten yararlanmak istiyor ve hizmetlerimizden detaylı bilgi almak istiyorsanız dilediğiniz anda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kale Yapı, tüm mantolama ve izolasyon çözümleriniz için her ihtiyacınız anında hizmet sunmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Sektörün belirlemiş olduğu kalite standartlarının dışına çıkmadan, en ideal fiyatlarla seçenekler üretip, oluşturulacak enerji tasarrufu sayesinde milli ve yerli yararın yanı sıra müşterilerin güvenini tam kazanmak en temel ilkelerimizin en başında gelmektedir.

DETAYLI
PROJE
SÜREÇLERİ

İş planlamasında alışılagelmiş yöntemlerden ziyade ihtiyaca uygun şekilde çözümler üretiriz. Mantolama, enerji tasarrufu ve diğer tüm yalıtım hizmetlerimizde kişinin veya yapının gerektirdiği gibi işleme tabi tutar, projeye özgü çalışmalar gerçekleştiririz. Bu çalışma sürecimizde iş etiğimizin dışına çıkmamayı kendimize borç biliriz.

GELİŞTİRME

İhtiyaçlarınızı belirler, gerekli olan tüm işlemleri masaya yatırırız. Elimize ulaşan veriler sonucunda sizin ve yapınız için en iyisi olacak seçenekleri değerlendirir, sizlerin onayınıza sunar ve sizin onayınız doğrultusunda işe koyuluruz

PROJELENDİRME

Projelendirme sürecine kadar her bir aşamayı en detaylı şekilde planlar; mantolama, ses ve yangın yalıtımı gibi tüm hizmetlerimizde oluşabilecek tüm varyasyonların değerlendirmesini yapar ve olması gerektiği gibi projelendirmesini gerçekleştiririz.

UYGULAMA

Alanında deneyimli kadromuzla, olabildiğince en kısa sürede faaliyete geçer ve estetik unsurlara en ince ayrıntısına kadar önem veririz. Sonuç olarak yapılarınızın en iyi şekilde performans almasıyla birlikte mükemmel görünüşe sahip olması da bizim işimiz.

YALITIM UZMANI

En iyi olmanın uçsuz bucaksız bir kavram olduğuna inanıyor ve her zaman en iyisi olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mantolama ve diğer tüm izolasyon hizmetlerimizde kalite standartlarının da üzerinde çözümler sunmak ve gelişmiş teknolojileri faaliyete geçirmek bizim işimiz.

Siz de bizi arayabilir, konfor ve tasarrufa en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.