MANTOLAMA

Mantolama ülkemizde son yıllarda yoğun bir şekilde kullanılan ısı yalıtım yöntemlerinin başında gelir. Binanın bütünüyle dışarıdan sarılarak, adeta bir giysi içerisine alındığı yöntem, yüksek miktarda enerji tasarrufu elde edilmesini sağlamaktadır. Elbette mantolama işleminin seviyeleri ve kalite standartları bulunmaktadır. Kale yapı yalıtım olarak, yüksek standartlarda projeler üretiyoruz. Bununla birlikte mümkün olan en uygun fiyat seviyesini elde etmeye çalışıyor ve verimliliğin üst seviyeye ulaşmasını sağlıyoruz.

BİZE ULAŞIN

EN DOĞRU ÇÖZÜM

Mantolama, konvansiyonel ısı yalıtımı uygulamalarının en doğru çözümü olarak kabul edilir. Gerek yaşam alanlarında, gerekse ticari binalarda yüksek enerji verimliliği sağlar.

Konservatif ısı yalıtımı çözümleri; bütçenin korunması ve konforun artırılması için günümüzde elzem konumdadır. Kaldı ki, kanunlar nazarında da hemen her yapının enerji kimlik belgesi edinmesi gerekir ki, mantolama ve benzeri bir ısı yalıtım çözümüne sahip olmayan yapılara, elverişlilik belgesi verilmez.

Kale Yapı Yalıtım olarak, Enerji Kimlik Belgesi tahsisi dahil olmak üzere tüm mantolama ve ısı yalıtımı işlemlerinizi 10 yıl garantili ve sigortalı biçimde gerçekleştirebiliyor ve maksimum tasarrufa mükemmel konfor ve estetik bir uygulama ile ulaşmanızı sağlıyoruz.

ÜCRETSİZ
KEŞİF

Mantolama ihityaçlarınızın standartlarının tespiti ve maliyet analizi gibi işlemlerin bütününü sizin için özenle yaptığımızı keşif işlemlerimize ücretsiz olarak ulaşmak için keşif formunu doldurup, gönderiniz…

Her Mevsim Konfor ve Tasarruf

Mantolama, yalnızca kış aylarında ısınma maliyetlerinin azalmasında değil, yazın sıcak havanın yapıya ulaşmasına da engel olur. Dolayısıyla kışın ısınma maliyetlerinden elde ettiğiniz tasarruf yazın, soğutma maliyetlerine yansır.

Çevreci

Mantolama ile elde edilen enerji tasarrufu, çevrenin korunmasına yardımcı olur. Böylece daha yaşanabilir bir dünya oluşmasına katkı sağlanır.

Kale Yapı Yalıtım, Mantolama işlemlerine 10 yıl garanti vermektedir. Gerçekleştirilen uygulamada, uygulamanın niteliği nedeniyle ortaya çıkacak tüm hasarlar tarafımızdan teminat altındadır. Size verebileceğimiz en büyük güvence,
10 Yıl Garanti
Gerçekleştirilen uygulama herhangi bir şekilde, niteliği gereği veya harici nedenlerden dolayı zarar görürse, yaptıracağınız sigorta sayesinde tek kuruş ödemeden sorunu giderebilirsiniz.
Sigortalı Uygulama

Uluslar arası standartlarda enerji verimliliğine sahip modern yapılara sahip olarak, hem hane ekonomisini, hem de çevreyi koruyun. Ayrıca unutmamak gerekir ki, ülkemiz enerjide dışa bağımlıdır…

Kale yapı yalıtım olarak, gerçekleştirdiğimiz mantolama uygulamaları ile iki noktada gurur duyuyoruz. Bunların birincisi, mükemmel imalat süreçlerini sizlere sunarak nitelikli hizmet veriyor olmamız, ikincisi ise, ülkemiz ve dünyamız için faydalı bir iş yapıyor olmamızdır.