DIŞ CEPHE TADİLAT

İster eski, ister yeni bir yapı olsun, çeşitli biçimlerde tüm yapılarda, zaman içerisinde dış cephe tadilat ihtiyacı ortaya çıkabilir. Gerek inşa tipinin özellikleri gereği, gerekse; çevresel şartlar nedeniyle yeni banalarda dahi bu ihtiyaç ortaya çıkabiliyorken, eski binalar için bu neredeyse kaçınılmazdır.Kale Yapı Yalıtım olarak, dış cephe tadilat işlemlerinde mantolama yaptırmayı önermekle birlikte, mantolama haricindeki tadilat işlemlerinizi de yapabiliyor ve dilerseniz daha önce yapılmış olan mantolama yüzeyindeki defektleri giderebiliyoruz.

BİZE ULAŞIN

MÜKEMMEL GÖRÜNÜM

Eski bir binayı dahi, dün inşa edilmiş gibi gösterebilmek bizim işimiz. Yapının tüm görselini bir kaç gün içerisinde değiştiriyor ve size yepyeni bir bina kazandırıyoruz. 

Yapınızın statik niteliklerinde bir sorun yoksa, dilediğiniz kadar dış cephe tadilat işlemi yaptırıp, uzun yıllar binayı kullanabilmeniz mümkündür. Bu konuda herhangi bir yasal yükümlülük yoktur. Kamu otoritesi yalnızca yapının statik niteliklerinde bir sorun olması durumunda müdahil olmakta ve binanın yeniden inşasına karar vermektedir.

Bunun dışındaki tüm durumlarda Kale Yapı Yalıtım olarak, yeniden yapılmış gibi görünebilecek bir binaya sahip olmanızı ve uzun yıllar kullanabilmenizi sağlayabiliyoruz. Dilerseniz kapsamlı bir uygulama isteyebileceğiniz gibi, lokal tadilatlar da talep edebilmektesiniz.

dış cephe tadilat

BÜTÜNÜYLE
YENİ

Binanızın dış cephe tadilat işlemini bitirdiğimizde onu tanıyamayacaksınız. Hemen Keşif formunu doldurun, sizin için de kapsamlı hizmetlerimizi sunalım.

Her Yapıya Uygun

Sunduğumuz dış cephe tadilat hizmetlerimiz, her yapı tipine ve yapı boyutuna uygundur. Uygulamalarımız kapsamında deneyimli ekibimiz görev almakta ve gelişmiş donanımla hizmet verilemektedir.

Kesin Çözüm

Uygulamalarımız göstermelik basit işlemler değildir. Binanıza garantili bir şekilde dış cephe tadilat işlemi uyguluyoruz ve uzun yıllar kullanmanızı temin ediyoruz.

Uluslar arası standartlarda yüksek nitelikli materyal kullanarak deneyimli ekibimi tarafıdnan gerçekleştirilen dış cephe tadilat uygulamalarımızda, maksimum fayda, minimum maliyet ilkesi benimsenmektedir.

Nitelikli malzeme ve uzman işçilikle verdiğimiz dış cephe tadilat hizmetlerimiz, tüm yüksek niteliklerine karşın sunulabilecek en uygun fiyat seviyesinde sunulmaktadır. Ucuz olmayan kaliteli ve ekonomik hizmetleri sizlere sunmaktayız.