Bahçelievler Mantolama Firmaları

Isı yalıtımı sağlamak için yapılacak en iyi uygulama mantolamadır. Bir binaya yapılan mantolama binanın mevsim şartlarına karşı en iyi şekilde kullanım imkanını verir. Binaya dışarıdan gelecek etkilere karşı mantolama koruma sağlar. Yoğuşma riskini azaltır. Daha da birçok faydası bulunan mantolamayı vakit kaybetmeden yatırmak gerekli. İstanbul ili Bahçelievler civarı oturanların Bahçelievler mantolama firmaları ile zaman kaybetmeden yaptırmaları her yönden kazanç sağlayacaktır.

Mantolama Nedir?

Mantolama, yapının dışarıdan yalıtılarak, ısı koşullarından etkilenmemesini sağlayan ısı yalıtım yöntemidir. Günümüzde en efektif bina yalıtım yöntemi mantolamadır. Yapının tüm elemanlarının bütünüyle ısıdan korunmasını sağlayan bu yöntem, %80’e varan tasarruf elde edilmesini sağlayabilir. Mantolama uygulamaları ile birlikte çatı yenileme ve çatı yalıtımı da yapıldığında, tasarruf oranı ciddi boyutlara ulaşır. Bahçelievler Mantolama Firmaları yapıların bütünüyle yalıtılmaları için gerekli olan tüm şartları oluşturur. Biz Kale Yapı Yalıtım olarak, en yüksek kalitedeki materyalleri kullanarak en verimli sonuçları üretiriz.

Elbette firmamız Bahçelievler Mantolama Firmaları içerisinde özel bir yere sahiptir. Gerçekleştirdiğimiz yüzlerce mantolama ve diğer yapı uygulamasının tamamında uzmanlık ve kaliteyi bir araya getirdik ve en iyi sonuca ulaşmak için çalıştık. Devam etmekte olan projelerimiz ve gelecekteki uygulamalarımız için de aynı strateji ile çalışıyor olacağız.

Kale Yapı, mantolama uygulamalarına 10 yıl garanti verir. Sizlere ücretsiz sunduğumuz enerji kimlik belgesi sayesinde, hem kamusal yükümlülüklerinizi yerine getirmiş olur, hem de ciddi oranda tasarruf elde edersiniz. Ayrıca mantolama uygulamaları için 2 yıl sigorta da firmamız tarafından sunulur.

Mantolama Nerelere Uygulanabilir

Mantolama sadece bir binanın dış cephesine uygulanmaz. Dış cephe dışında mantolama, çatıya, toprak teması olan mahallelere, katların ayrım yeri olan döşemelere, depo ya da garaj olarak kullanılan yerlere ve soğuk hava depolarına uygulanabilir. Orta çaplı bir binaya iyi bir uygulama 3 hafta kadar sürmektedir. Hava koşullarının olumsuz olması durumda bu süre uzayabilir. Çok fazla rüzgarlı havalarda, sisli havalarda, yağmurlu havalarda uygulama yapmak doğru değildir. Mantolama için en ideal zaman, uygulama yapılacak alan ile havanın sıcaklığının en az 5 derecenin üzerinde olduğu zaman seçilmelidir.