En Kaliteli Mantolama Şirketleri

Mantolama, modern çağda her yapının esas ihtiyaçlarındandır. Gerek tercih ettiğimiz yaşam biçiminin gereği olarak, gerekse enerji maliyetlerinin aşırı derecede ağır bir yük haline gelmiş olmasından dolayı ısınma ve soğutma giderlerini marjinal ölçekte azaltabilen mantolama uygulamalarında talep artışı meydana gelmiş, bunun doğal sonucu olarak da mantolama şirketleri sayıca artmıştır. İstanbul başta olmak üzere kentsel dönüşüm yasası ile birlikte yürürlüğe giren enerjinin verimliliği yönetmelikleri uyarınca yapıların ısı yalıtımı yaptırma zorunlulukları ile birlikte yoğun bir hareketlenme oluşmuş ve sektör adeta yüzlerce firma ile dolmuştur. Fakat bütün mantolama şirketleri maalesef aynı standartlarda hizmet üretememektedir. Uygulamanın dekorasyon firmaları tarafından bilinçsizce gerçekleştirilmesinin sonucunda verimsizlik ve on binlerce liralık maliyetin boşa gitmesi sıkça rastlanan bir durumdur.

mantolama sirketleri

İstanbul Mantolama Şirketleri

Yalıtım, yapı inşa faaliyetleri içerisinde özel bir yeri bulunan kendine has prosedürlere sahip uygulama yöntemlerini bünyesinde barındırmaktadır. Ciddi teknik prosedürlere bağlı bu uygulamaların özenle planlanıp, hassasiyetle uygulanması gereklidir. Bu kapsamda Belli nitelikleri bünyesinde barındırmayan mantolama şirketleri maalesef uygun niteliklerde hizmet üretemezler. İstanbul mantolama firmalarının hepsinin bu donanıma sahip olduğu elbette hiç kimse tarafından garanti edilemez. Elbette Kale Yapı gibi nitelikli firmalar da sektörümüzde yer almaktadır, ancak bizim deneyim seviyemizde nitelikli firma sayısının pek fazla olmadığı söylenebilir.

Mantolama İstanbul için oldukça önemli bir yatırımdır. 20 milyona yakın insanın yaşadığı ve milyonlarca konutun bulunduğu dünyanın en büyük şehirlerinden birisi olan İstanbul mantolama şirketleri yeni çıkmış olan yasanın da etkisi ile içinde bulunduğumuz günlerde oldukça yoğun biçimde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mantolama Şirketleri Nasıl Seçilir?

Öncelikle,

  • Kurumsallık
  • Deneyim
  • Donanım
  • Referanslar

bağlamında değerlendirme yapmanız gereklidir. Biz Kale yapı Yalıtım olarak, sektörde uzun yıllardır deneyime sahip bir firma olarak mantolama şirketleri arasında hatırı sayılır referanslara sahiptir. Kaliteli malzeme kullanımı ve uygulamada yüksek nitelikli işçiliğin benimsenmesi gibi şartları sahip olduğumuz deneyimle ortaya koyarken, toplam kalite yönetimi ilkeleri kapsamında kurumsal bir yapıya sahibiz. Mantolama işlemlerimiz için yılın her döneminde ücretsiz keşif hizmetimiz dahilinde sizin için değerlendirme yapabilir ve yapınızın ihtiyacı olan ısı yalıtım çözümlerini üretebiliriz. Sektörün öncülerinden olan firmamız, tüm İstanbul için hizmet üretebilmektedir.