Fabrika İzolasyonu

Üretim tesislerinin özel ihtiyaçları hepimizin malumudur. Özellikle çalışma ısısının korunması ve harici etkenlerden arındırılmış bir sıcaklık seviyesinin elde edilmesi bazı tesisler için oldukça zordur. Son derece büyük yapılar olmaları bakımından bu yapıların ısıtılmaları ve/veya soğutulmaları da ciddi maliyetler haline gelebilmektedir. Bu nedenle fabrika izolasyonu üretim tesislerin ihtiyaçlarını karşılamak bakımından en nitelikli yatırımların başında gelmektedir. Ayrıca fabrika izolasyonu yapısı ve tercih edilen özellik itibariyle ısı yalıtımı özelliklerinin yanı sıra ses yalıtımı ve yangın yalıtımı gibi ihtiyaçların giderilmesi için de önemli bir yere sahip olabilmektedir. Zira bazı yapıların ürettikleri sesin izole edilmesi oldukça önemli bir fonksiyon olarak kabul edilmektedir. Kale yapı yalıtım olarak, fabrika tadilatı ve fabrika yalıtımı işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştiriyor ve mükemmel çözümler elde etmenizi sağlıyoruz.

Fabrika İzolasyonu Çözümleri

Üretim tesisleri yapı teknolojisi itibariyle konvansiyonel yapılardan elbette ayrılacaktır. Prefabrik veya çelik konstrüksiyon üzerine inşa edilmeleri mümkün olabilen üretim tesislerinde özel bir uzmanlık gerektiği de son derece açıktır. Fabrika Tadilatı işlemlerinizde firmamızın sunduğu mantolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Elbette sizin için sunacağımız mantolama İstanbul ilinde konut olarak kullanılan yapılarda gerçekleştirilen uygulamalardan farklı olacaktır. Fabrikalarda kullanılan dış cephe tadilat unsurları yukarıda da bahsettiğimiz gibi, rezidental uygulamalardan oldukça farklıdır. İstanbul mantolama firmaları içerisinde önemli bir yere sahip olan firmamız uzun yıllardır sektördeki pek çok yapının yalıtım ve dış cephe onarım işlemlerini en iyi biçimde gerçekleştirmekte, bu bağlamda fabrika izolasyonu hizmetlerimiz de en nitelikli biçimde sunulmaktadır.

farbika izolasyonu

Fabrika İzolasyonu başlığı altında ihtiyacınız olan cephe yenilemesi, iç mekan yenilemesi ve restorasyonu işlemlerini yapabiliriz. Eski bir yapı olsa dahi, yenilenen dış cephe ile birlikte yeni bir yapıymış gibi görünebilecek fabrika binanız, statik özelliklerini koruyor olmak koşuluyla uzun yıllar güvenle kullanılabilir ve mantolama uygulamalarınız neticesinde elde edeceğiniz yalıtım özellikleri sayesinde maliyetleriniz hatırı sayılır ölçekte azalabilecektir.

Bizi hemen arayarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanın. Sizin için en uygun fabrika yalıtımı seçeneklerini tespit edip özenle uygulayalım. En kısa zamanda sonuçlandıracağımız hizmetlerimizi en iyi fiyatlarla satın alıp yıllarca konfor ve tasarrufun tadını çıkarın.