Kimya Sanayi ve Yalıtım

İzolasyon teknolojisi son yıllarda küresel ısınmanın artmasıyla çok daha önemli bir hale gelmektedir. Çünkü doğru yapılan izolasyon ile ısınma ve soğutma amaçlı yapılan işlemlerde daha az yakıt uygulanır. Bu da çok daha çevreci ve daha az maliyetli bir durum ortaya çıkarır. Isı yalıtımı açısından son derece önemli olan izolasyon sağladığı üstün özellikler ve basit uygulanışı ile oldukça kullanışlı bir yöntemdir.

İzolasyon işleminin çok kısa sürede kuruma özelliği ile uygulanışı oldukça basittir. Güneş ışınlarının zararlı etkilerini de azaltır. -40 C ile 120 C sıcaklılarına kadar dayanıklıdır. %400’e kadar esneklik payına sahiptir ve bina hareketlerine karşı uyumludur. Solvent içermemesi ile çevre dostu olmaktadır. Asla su geçirmez ve uzun ömürlüdür. Renklendirilme olanağı ile görsel olarak da şık tasarımlar ortaya koyar. Antibakteriyel olması ile her türlü mekanda kullanılabilir. Tek parça uygulanması ile bütün ve sağlam bir yapı oluşturur. Her türlü çözücülere ve asitlere karşı da oldukça dayanıklıdır. Birçok çeşidi olması ile de her türlü kesime hitap edebilmektedir.

Yalıtım ürünlerinin bütünü kimya endüstrisi tarafından geliştirilen bileşiklerdir. Dolayısıyla bu alanda gerçekleşen gelişmeler yalıtım alanını da doğrudan etkiler. Biz sektörümüzde kullanılan materyalleri bilimsel kaynaklar üzerinden takip etmekte ve yenilenen sektörün bileşenlerini hizmetlerimize dahil etmekteyiz.

Kaliteli ürünlerin tedarikçileri ile çalışıyor vereceğimiz garantinin geri dönüş oranının azalmasını sağlıyoruz. Böylece sizlere sunduğumuz hizmetin konfor seviyesini de yükseltmiş oluyoruz.

Materyal Bilgisi

Uzmanı olmadığımız işi yapmıyoruz. Kullandığımız materyali tepeden tırnağa tanıyor ve hangi unsurun nerede ne şekilde kullanılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bize hizmeti teslim edip arkanıza yaslanabilirsiniz. Çünkü bir ne yapacağımızı çok iyi biliyoruz.

Kalite ve Müşteri Odaklı Hizmet

Kale Yapı Yalıtım, bütünüyle müşteri odağında, toplam kalite esaslarına göre hizmet vermektedir. Bütün işlemlerimiz detaylı biçimde analiz edilir ve gerek sizlerin sağlıklı sonuçlara ulaşabilmeniz, gerekse bizim gönül rahatlığıyla garanti verebilmemiz için gerekli şartları ortaya çıkarırız. Verdiğimiz garanti nedeniyle ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan sorumlu olduğumuz için, süreçleri tekrara gerek kalmayacak biçimde planlıyor ve uyguluyoruz.

Siz de bizden hizmet almak için hemen bizi arayınız. Ücretsiz keşfe gelip, detaylı çözümlerimizi size de sunalım.