Kale Yapı Yalıtım Hizmetleri

Kale Yapı Yalıtım hizmetleri aşağıdaki gibidir.

Su Yalıtımı:Teras, çatı, döşeme, duvar ve cephelere uygulanan su yalıtımı ile yapı ve evlerin sudan zarar görmesi engellenebilmektedir. Bina ve yapıların güvenli, konforlu olabilmesi için su yalıtımının gerçekleştirilmesi şarttır. Bu doğrultuda uzun ömürlü kullanım için siz de su yalıtımı hizmetini Kale Yapı Yalıtım’dan alabilirsiniz.

Yangın Yalıtımı:Yangın hemen her ev ve iş yerinde meydana gelebilecek bir afettir. İstem ve kontrol dışı bir şekilde meydana gelmesi pek çok probleme neden olacaktır. Ancak yapı malzemelerinin yangınlara karşı duyarlı bir şekilde üretilip sunuluyor olması yangının yayılmasını önler.

Ses Yalıtımı:Binaların ses yalıtımının olması gürültü ve dışarıdan gelen çeşitli seslerin eve girmesini önlemektedir. Bunun yanı sıra ses yalıtımı daireler arasında da uygulanmakta olup komşuların seslerinin birbirine gitmesinin önüne geçilebilmektedir. Bu doğrultuda binalar ve daire sakinleri için ses yalıtımı son derece önemlidir.

Seramik ve Fayans:Seramik, fayans ve kalebodur uygulamaları ıslak zeminlere uygun olan uygulamalardır. Bunun yanı sıra laminasyon uygulanmayan bölgeler için de seramik fayans ve kalebodur uygulaması yapılabilmektedir. Özellikle hijyen olması gereken ortamlarda kolay temizlenebildiği için sık sık tercih edilir.

Mermer Uygulaması:Uzun ömürlü ve dekoratif taşlardan oluşan mermerler uygulaması kolay olan ancak kesinlikle profesyonellik gerektiren uygulama alanlarıdır. Apartman girişleri, duvar kaplamaları, mutfak, banyo, koridor ve cami gibi yerlere mermer uygulaması gerçekleştirilebilmektedir.

Drenaj: Drenaj; iç drenaj ve dış drenaj olmak üzere iki şekilde incelenmektedir. İç drenaj dış drenajın yaptırılması imkanının olmadığı durumlarda tercih edilmektedir. Bodrum katlara uygulanan bu drenaj genel olarak sac ya da beton bir kapak ile örtülmektedir.

Dış Cephe Boya:Dış cephe boyaları, binaların dış cephesinin çok daha güzel ve şık olmasını sağlar. Bunun yanı sıra binayı modern bir görünüme kavuşturulan bina dış cephelerinin aynı şekilde iç cephelerin de kusursuz bir şekilde boyanması önemlidir.

Çatı Yalıtımı: Bir bina için en önemli unsurlardan bir tanesi çatılardır. Çatılarda akma ve sıkıntıların olması çatı yalıtımı için son derece kötü bir durumdur. Bu nedenle profesyonel bir firma ile iletişime geçerek çatı yalıtımının gerçekleştirilmesi gerekmektedir.