Mantolama Metrekare Fiyatı

Binaların yapımında mantolama gerekli bir işlemdir. Mantolama uygulaması binanın dış cephesinde ısı yalıtımı yapılmasıdır. Isı yalıtımı yapılan binalarda ısı dengesi ve tasarrufu vardır. Isı tasarrufu çevreye de olumlu etkiler yaratır. Dış cephelerin mantolama aşamasında üç teknik bulunur. Dıştan, içten ve sandviç teknikleri ile binanın dışına mantolama yapılır. Mantolama uygulamasının binalara oldukça faydaları vardır. Bu yüzden binalara uygulanması binanın sağlığı ve dayanıklılığı açısından önemlidir. Mantolama metrekare fiyatı firmadan firmaya değişir. Metrekare fiyatı en az 75 TL’den başlar ve kullanılan malzemeye göre farklı fiyatlardan hesaplanır. Mantolama hem çevre hem de bina için sağlıklıdır.

Mantolama Uygulaması Yararları

Mantolama uygulamasının bina için yararları fazladır. Binalarda tasarruf sağlar aynı zamanda dış cephenin çatlamasını ve hasar görmesini engeller. Dış cephelerden ısı yalıtım olan binaların sıcaklık farklarından etkilenmesi de daha azdır. Böylece dayanıklı dış cepheler oluşur. Mantolama metrekare fiyatı 75 lira civarındadır. 1000 metrekarelik bir alana uygulanırsa yaklaşık 75 bin lira ödeme yapılması gerekir.

En kaliteli ve en uygun mantolama fiyatlarından faydalanmak ve konu da profesyonel bir destek almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için profesyonel ve kaliteli hizmetler sunan Kale Yapı Yalıtım aracılığı ile en iyi ısı yalıtımı uygulamalarından faydalanabilmeniz mümkündür. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak ve ısı yalıtımı fiyatlarını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.