İstanbul Isı Yalıtımı

Yapıyı ısıtmaktan ziyade, mevcut ısıyı korumanın önemi artık herkesin malumudur. İstanbul Isı Yalıtımı uygulamalarından bu anlamda oldukça ciddi bir trafiğin mevcut olduğu, dünyanın en yoğun yapı stoğuna sahip kentlerdendir ve maalesef yapılarımızın pek çoğunda herhangi bir ısı izolasyon çözümü bulunmamaktadır. Bu nedenle ulusal ekonominin her yıl milyonlarca dolarlık zarara uğraması söz konusudur ki, bu zarar vatandaşların; yani bizlerin cebinden çıkmaktadır. Bu sorunun önüne geçilebilmesi için kamusal bir uygulama haline gelen mantolama uygulamaları başta olmak üzere İstanbul Isı Yalıtımı işlemleri pek çok konut tarafından artık bir kanuni zorunluluktur. Kanuna göre enerji verimliliği ilkeleri gereğince her yapının belli bir enerji kazanım seviyesine sahip olması gerekmektedir. Yani Artık Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde, enerji tasarrufu özelliklerine sahip olmayan konut inşa edilemez, inşa edilmiş olsa dahi, kanunun belirttiği süre zarfında gerekli ısı yalıtımı uygulamaların yapılması gereklidir.

Kale Yapı Yalıtım ve İstanbul Isı Yalıtımı

İstanbul Isı Yalıtımı firmalarının, mevcut yapı sayısına göre pek de fazla olmadığı bir şehirdir. Daha doğrusu, geleneksel olarak yapı uygulamaları arasında bulunmayan veya başka bir anlatımla sektörel olarak nitelikli firmaların yer aldığı bu hizmet kolunda Kale Yapı Yalıtım olarak mümkün olan en yüksek standartlar firmamızca sunulmaktadır.  İstanbul mantolama uygulaması yapılmamış, yani kanuna uygun olmayan milyonlarca yapının bulunduğu bir kenttir. Bu nedenle Mantolama İstanbul genelinde ciddi bir ihtiyaçtır. Biz, ister konut olarak kullanılsın, ister ticari veya üretim maksadıyla kullanılan endüstriyel yapılar olsun, her çeşit yapı için hizmet üretebilmekteyiz ve İstanbul ısı Yalıtımı ihtiyacının vasıflı bir biçimde giderilmesini sağlamaktayız.

İstanbul Isı Yalıtımı

İstabul Isı Yalıtımı İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayınız

Isı yalıtımı ciddi bir iştir. Herhangi bir dekorasyon veya yapı firması mükemmel uygulamaları üretemez. Bunun için ciddi bir deneyim ve uygulama yapabilmek için donanım gerekir. Kale Yapı Olarak İstanbul Isı Yalıtımı ihtiyacını en iyi biçimde giderebilsin diye çalışmaktayız. Bu kapsamda sahip olduğumuz deneyimi, mükemmel donanımla birleştiriyoruz. Kanuna uygun yapılara kavuşabilmeniz ve tasarruf edebilmeniz çalışıyor ve mükemmeli vaad ediyoruz. Uygulamalarımız 10 yıl garantili ve 2 yıl sigortalıdır. Tabii bunun yanında enerji kimlik belgesi alabilmeniz de garanti altına alınmaktadır.