Mantolama yapan firmalar

Mantolama uygulamaları modern zamanlarda yapı sahiplerinin yoğun olarak araştırdığı hususlar arasında yer almaktadır ve uygulamaların tasarruf boyutunun yanı sıra artık yasal zorunluluk boyutu da söz konusudur. Yasa gereği tüm yapıların enerji kimlik belgesi edinmesi gerekiyor olmasından ötürü, mantolama yapan firmalar yoğun bir şekilde başta büyükşehirler olmak üzere tüm yurtta yoğun bir şekilde uygulama gerçekleştirmektedir. Mantolama uygulamaları, özel uygulamalardır ve mantolama yapan firmalar yalıtım özelinde uzmanlaşmış firmalardır. Kale Yapı Yalıtım olarak biz, mantolama ve ısı yalıtımı uygulamaları başta olmak üzere, dış cephe, izolasyon, çatı tadilatı, çatı izolasyonu, fabrika tadilatı, seramik ve iç mekan dekorasyonu hizmetleri vermekteyiz. Firmamız mantolama yapan firmalar içerisinde haklı olarak önemli bir konuma sahiptir ve uygulamalarımız mükemmeliyet politikası çerçevesinde sunulmaktadır. Tüm uygulamalarımıza 10 yıl garanti veriyor ve 2 yıl sigorta kapsamına dahil ediyoruz. Bunun yanı sıra mantolama uygulamalarımızın neticesinde alacağınız enerji kimlik belgesi de ücretsiz olarak sunuluyor.

Mantolama yapan firmalar, öncelikle binanızda analiz yapmalı ve proje hazırlamalıdır. Her binaya aynı proje ile hizmet verilemez. Bu kapsamda yapıların gereksinimlerine uygun bir projelendirme yapılması ve uygulamanın yapıya özel olarak gerçekleştirilmesi gereklidir. Fakat ne yazık ki bazı mantolama yapan firmalar bu detayları dikkate almayarak her yapı için ezbere çözümler üretirler. Çoğunlukla alan uzmanlığı olmayan ve teknik yapı detayları ile ilgili olarak bilgisiz işletmeler tarafından bu şekilde hizmetler üretilir ki, bu şekilde ortaya çıkan fiyatların da bir miktar düşük olmasından, neticeleri kolayca anlaşılabilecektir.

Kale Yapı

Başta  da belirttiğimiz gibi, Mantolama yapan firmalar alan uzmanlığı bulunan ve teknik detayları bilimsel yöntemlerle analiz eden firmalar olmalıdır. Aksi halde ortaya çıkan sonuç maliyetleri bakımından bir miktar uygun görünse de, sonuçları bakımından oldukça uygunsuz olacaktır. Kati biçimde niteliksiz işlemlerin size bir faydası olmayacağının altı kolaylıkla çizilebilir. Her ne kadar görsel olarak her uygulama aşağı yukarı birbirine benziyor olsa da, nitelikleri aynı olamaz. Bu nedenle İstanbul’da mantolama yaptırmak istediğinizde, nitelikli firmalara; öncelikle bize ulaşmanızda fayda vardır. Mükemmel kalitede işlemlerimizle sizlere en iyi sonuçları sunmak üzere hizmetinizdeyiz.