Mantolama Yapan Firmalar

Isı yalıtımı, günümüzde gerek ekonomik tasarruf, gerekse konfor elde etmek için aktif biçimde kullanılan bir yapı enstrümanıdır. Mantolama yapan firmalar, bu alanda pek çok projeyi sürekli olarak gerçekleştirmekte, yayımlanan Enerji Verimliliği kanunu kapsamında yapıların enerji kimlik belgesi edinme yükümlülüğünden de dolayı, son zamanlarda yapı sahipleri de bu sektörde aktif biçimde arayış içerisinde bulunmaktadır. Pekiyi mantolama yapan firmalar hakkında yeterince bilgiye sahip miyiz? Mesela; mantolama uygulamalarının belli niteliklerin üzerinde olması gerektiğini, kanunda belirtilen niteliklere uygun olmayan mantolama uygulamalarının neticesinde enerji kimlik belgesinin alınamayacağını biliyor musunuz?

Apartmanlarda Bütün İşlem Gereklidir

Kimi ev sahipleri, apartmanlarda yer alan dairelerine bireysel olarak içeriden ısı yalıtımı yaptırmak suretiyle enerji kimlik belgesini elde edebileceğini düşünür. Bazı mantolama yapan firmalar da ev sahibini bu noktada uyarmaz ve belge alınmayacak olsa da uygulamayı yaparlar. Oysa kimlik belgesi için yapılacak denetim daire bazında değil, yapının bütününde yapılır. Yani bir dairenin içeriden yalıtım yaptırması seçimlik bir konu olup, kanundaki yükümlülüklerin yerine getirildiği anlamına gelmez. Sonuç olarak ev sahibi her ne kadar uygulamada işe yarayacak olsa da, bu yalıtım neticesinde belge elde edemez.

Kale Yapı’nın da aralarında bulunduğu kaliteli hizmet veren deneyimli mantolama yapan firmalar, enerji kimlik belgesinin edinilmesi noktasında ev sahibine referans olur ve doğru işleme yönelinmesini sağlarlar. Zira bizler, enerji kimlik belgesini ev sahiplerinin elde etmesi için gerekli zemini oluşturmanın yanı sıra, uygulama sözleşmesi kapsamında sorumluluk alırız.

mantolama yapan firmalar

Kaliteli Mantolama Yapan Firmalar

Kale yapı, en yüksek niteliklerde ısı yalıtımı hizmeti üretir. Bu kapsamda firmamız, en kaliteli mantolama yapan firmalar içerisinde önemli bir yere sahiptir. Uzun zamandır sürdürdüğümüz sektör deneyimi ve gelişmiş donanımımız sayesinde en iyi sonuçları en uygun maliyetlerle ortaya çıkarabiliyor ve nihayet kanuni yükümlülüklerinizle birlikte konfor koşullarını da üretebilmek için gerekli zemini oluşturuyoruz. Siz de İstanbul’da Kaliteli ve ekonomik mantolama yapan firmalar arayışı içerisindeyseniz öncelikle bize ulaşın ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinin. Mümkün olan en yüksek standartları en uygun fiyatlarla üreterek, ihtiyaçlarını en uygun şekilde çözüme ulaştırıyor ve maliyet avantajı ile birlikte konfor koşullarını elde etmenizi sağlıyoruz.