İstanbul Anadolu Yakası Mantolama Firmaları

Mantolama, yapılarda meydana gelen ısı kayıplarını önlemek için yapılan kapsamlı bir uygulama olup enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlar. Yapının tüm harici koşullardan etkilenme oranını hatırı sayılır seviyede azaltan mantolama, ısı verimliliği bakımından tercih edilebilecek en doğru uygulamadır. Bu kapsamda İstanbul Anadolu Yakası Mantolama Firmaları uygulamaların gerçekleştirilmesi için hizmet vermektedir. Kale Yapı Yalıtım olarak, sektördeki faaliyetlerimiz ile sadece Anadolu değil ilin genelinde ısı yalıtımı uygulamaları ile hizmet vermekteyiz. Sektör deneyimimiz ve sahip olduğumu donanım sayesinde İstanbul Anadolu Yakası Mantolama Firmaları içerisinde önemli bir yere sahibiz ve müşterilerimiz tarafından takdir edilmenin haklı gururunu uzun zamandır yaşamaktayız. Her boyutta ve standartta yapı için yalıtım hizmetleri vermekte ve vasıflı hizmetlerimizden herkesin faydalanabilmesini sağlamaktayız.

Mantolama Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mantolama yaptırmaya karar verdikten sonra yapmanız gereken şey iyi bir mantolama firması belirlemektir. Mantolamada istediğiniz sonucu almak istiyorsanız firma seçiminizi dikkatli yapmalısınız. Öncelikle seçeceğiniz firmanın mantolama alt yapısı güçlü olmalı, uygulama için gerekli ekipmana ve bu ekipmanı kullanacak teknik personele sahip olmalıdır. Firmanın güçlü bir referansı olmalıdır. Eksik ya da hatalı yapmış olduğu bir iş olmamalı, müşteri memnuniyeti sağlamış olmalıdır.

Tercih edilecek mantolama firması uygulama hakkında teknik detaylara hâkim olmalı, uygulama hakkında bilgi verebilmeli, firmanın sahada çalışan personeli ve yapılan işi denetleyen profesyonel bir ekibi olmalıdır. Bu ekip tarafından mantolama aşamaları sürekli takip ve kontrol edilmelidir. Mantolama firması iş güvenliği açısından tüm önlemleri almalı, sahada çalışan işçilerin can güvenliğini sağlamalıdır. Tüm ekipmanlar mantolamada kullanılmak üzere TSE standartlarına uygun olmalı, iskele, askı vb. ekipmanlar işçilerin canını tehlikeye atacak özellikte olmamalıdır. Sahada çalışan tüm işçiler mantolama firması tarafından sigortalanmalı, olası iş kazalarına karşı önlem alınmalıdır.

Mantolama firması yaptığı işle ilgili garanti verebilmeli, yaşanacak herhangi bir sorun karşısında çözüm odaklı olmalıdır. Kullanılan ısı yalıtım malzemeleri standartlara uygun olmalı, üretici tarafından garanti verilen ürünler tercih edilmelidir.

Bina yönetimi ile mantolama firması arasında iş sözleşmesi yapılmalıdır. Mantolama firması sözleşmede belirtilen tüm şartları yerine getirmelidir. Sözleşme yapmaya yanaşmayan firmalar tercih edilmemelidir. Mantolama firması ön keşif hizmeti veriyor olmalıdır. Mantolamaya başlamadan, ölçüm yapmadan ezberden fiyat veren firmalar yerine ücretsiz ön keşif hizmeti vererek binayı yerinde inceleyen, gerekli ölçümleri yaparak fiyat veren firmalar tercih edilmelidir.

Mantolama firmasının malî yapısı bu işi yapacak güçte olmalıdır. Malî yapısı zayıf firmalar yerine bu işin altından kalkabilecek bütçeye sahip, teminat mektubu verebilen firmalar tercih edilmelidir.

Uygun Fiyatlı İstanbul Anadolu Yakası Mantolama Firmaları

İstanbul pek çok ürün ve hizmetin maliyetlerinin, ülkenin geri kalanına göre daha yüksek olduğu bir şehirdir. Her ne kadar İstanbul Anadolu Yakası Mantolama Firmaları çok sayıda açılmış ve faaliyet gösteriyor olsada, vasıflı hizmet üreten firmaların maliyetleri ortalama standartların üzerinde yer almaktadır.  Kale Yapı olarak biz, her şeye rağmen ülkenin gerçeklerini dikkate alarak maliyetleri en uygun seviyeye indirgemek için mümkün olan optimizasyonu yapabilmekteyiz. Kullandığımız toplam kalite yönetimi stratejisi ile malzeme tedarikinden hizmet üretimine kadar her noktada fiyatlarımızı uygun seviyeye indirgeyebilmekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakası Mantolama Firmaları

Maliyet, hizmet standartları üzerinde belirleyicidir. Ancak maliyetin seviyesinin belirlenmesi firmanın tatkiklerine bağlı olduğundan firma tarafından yönetilebilir. Bu noktada biz sorumluluğumuzun farkındayız. Müşterilerimiz için maliyet ayarlamasının yanı sıra ek avantajlar da sunuyoruz. Mantolama uygulamalarımız için 5 ve 10 yıl garanti veriyor ve 2 yıl sigorta yapıyoruz. Ayrıca enerji kimlik belgesi tedariğini de ücretsiz yapıyoruz. Kanuna uygun biçimde yapınızı şekillendirmek için ihtiyaç duyacağınız bu belge oldukça önemlidir. Yalnızca maliyet avantajı değil, yapınızın kanuna uygun olmasını da sağlamak isterseniz bu belgeyi edinmeniz gereklidir. Kale Yapı size bunu sağlayabilmektedir. Sizin için maksimum kalitede hizmetleri üretiyoruz. Aynı zamanda uygun maliyetler ve ek avantajlarla hizmet standartlarımızı yükseltiyoruz.

Bizi tercih ederek,

  • Düşük maliyet
  • Yüksek Kalite
  • En Hızlı tamamlanma
  • Ücretsiz Hizmetler

gibi koşullara doğrudan ulaşabileceksiniz.

Hemen bizi arayın, ücretsiz keşif hizmetimizi size de yönlendirelim. Biz en iyi İstanbul Anadolu Yakası Mantolama Firmaları içerisinde üst sırada olmak için her koşulu harekete geçirmek üzere hazırız. Sizi de bekleriz.