Maltepe Mantolama Firmaları

Ülkemiz ılıman iklim kuşağında olmasına rağmen yazlar aşırı sıcak kışlar ise oldukça soğuk geçmekte. Bu iklim rejimi içinde yaşanılan apartman ve binalar yazları çok sıcak olurken kışları oldukça soğuk olmaktadır. Bu koşullar yaşam kalitesini düşürmektedir. Binalar ve apartmanlar zamanla dış görünüş olarak çirkin bir görünüme sahip olurken kış aylarında ısınma sorunu yaşarken yaz aylarında fazla sıcaklık sorunu yaşarlar. Bu sorunlardan kurtulmak artık zor olmaktan çıkmış durumda. Mantolama firmaları artık en kısa sürede bu sıkıntıları makul fiyatlar doğrultusunda çözüyorlar. Mantoloma konusunda her türlü sorunuz için Maltepe Mantolama Firmaları deneyimli personeli ve uygun fiyatları ile sizleri bekliyor. Maltepe mantoloma firmaları ile görüşmeden karar vermeyin.

İklim Değişikliğine Dikkat

Dünyadaki rezervlerin hızla azalıyor olması ve iklim değişikliği nedeniyle beklenmeyen hava olaylarının daha sık yaşanıyor olması, yalıtım ihtiyaçlarını artırmaktadır. Artık çok daha soğuk kışlar ve çok daha sıcak yazlar, azalan kaynaklar nedeniyle yükselen enerji maliyetleri ile birlikte gelmektedir. Devletin bu duruma karşı bir strateji planı olarak ortaya koyduğu enerji verimliliği yasası, bizleri bu durumdan kaynaklanan olumsuzluklardan uzaklaştırmaktadır.

Maltepe Mantolama Firmaları; kanunun öngördüğü asgari standartlarda yapılarınızın yalıtımı için faaliyet gösterir. Mantolama ismini verdiğimiz yalıtım yöntemine göre; yapı dıştan bütün uzuvlarını kapsayacak şekilde yalıtım malzemeleri ile kaplanır. Bu sayede rüzgar dahil olmak üzere yapının iklim olayları ile teması kesilir.

Yalıtımda kullanılan materyal, yüksek dansiteli ısı yalıtım levhalarından oluşur. Bu materyal; ısının geçişini %90’a kadar engeller. Kullanılan materyalin aynısı buzdolaplarının içerisinde de kullanılan strafor köpük olarak bildiğimiz, EPS ürünüdür. Tabii bunun dışında taşyünü ile yalıtım yapılmabilme olanağı da mevcuttur. Ancak maliyetleri nedeniyle Taşyünü çok ağır koşullar haricinde daha az tercih edilir.

Nitelikli Yalıtım Şart

Yalıtım, herhangi bir marka malzemenin alelade kullanılması ile gerçekleşemez. Kullanılan materyalin niteliği ve işçilik kalitesi sonuç üzerinde doğrudan etkilidir. Bu nedenle Maltepe Mantolama Firmaları tercihi yapılırken, en nitelikli ve deneyimli firmanın seçilmesi ehemmiyet arz eder. Firmamızı tercih etmeniz size bu alanda önemli bir avantaj sağlar. Zira biz size en yüksek kalite standartlarını en uygun fiyatlarla sunma garantisi veriyor ve garantimizi 10 yıl gibi ciddi bir süre ile sürdürüyoruz. Bu süre dahilinde bizim uygulamalarımız nedeniyle ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuzluk bizim tarafımızdan gideriliyor. Tabii bu gibi uygulamalara çok nadir gereksinim duyulduğunu da gururla belirtmek isteriz.

Sonuç olarak, İstanbul’un her yerinde olduğu gibi, Maltepe Mantolama Firmaları içerisinde de haklı bir konuma sahip firmamızın hizmetlerinden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Sizin için tüm enstrümanlarımızı en iyi şekilde kullanarak uygulamalar gerçekleştirecek ve sonuca en uygun maliyetlerle erişmenizi sağlayacağız. Ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerimiz için bizi hemen arayınız. Yılın her döneminde devam eden uygulamalarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.