Kale Yapı İle Mantolama İstanbul için sorun değil

Neden Mantolama İstanbul için önemlidir diyecek olursak, önümüze pak çok cevap çıkacak olmakla birlikte, bu cevapların pek çoğu ekonomi ile ilişkili olacaktır. Nitekim izolasyon teknolojisinin en önemli getirisi, enerji verimliliğidir ki, bu doğrudan ekonomi üzerinde etkili olmaktadır. Hepimizin malumudur ki, enerji ülkemiz için oldukça büyük bir maliyettir. Maalesef ülkemize ait yakıt rezervleri olmadığından hemen her türlü enerji ihtiyacımızı dış kaynaklardan karşılıyoruz. Bunun kaçınılmaz sonucu olarak birim enerji maliyetlerimiz yükseliyor ve elbette mantolama İstanbul için gerekli hale geliyor. Zira günümüzde; özellikle kış aylarında hane bütçesinin önemli bir kalemi ısınma olarak harcanıyor…

Kale Yapı Yalıtım, Mantolama işlemlerini en iyi şartlarla gerçekleştirmekte ve müşterilerine mükemmel sonuçları vaad etmektedir. Günümüzde mantolama, kamusal bir zorunluluktur ve oturum alanı 50 metrekareyi geçen her yapının sahip olmakla yükümlü olduğu enerji verimlilik belgesi ancak sağlıklı bir ısı yalıtımı yaptırmış olmakla mümkün olmaktadır. Enerji kimlik kimlik belgesi de denilen bu belgeyi alabilmek için gerekli koşulların oluşturulması için firmamız hizmetinizde olup, İstanbul sathında tüm yapılara mantolama hizmeti verebilmekteyiz.

Kale Yapı Yalıtım olarak, mantolama İstanbul ve çevresindeki pek çok kamu binası, özel sektör hizmet binası, fabrika, imalathane ve konut binası için gerçekleştirdiğimiz işlemlerimizin birinci sırasında yer alır. Enerji tasarrufu sonucuna en kolay ve ekonomik biçimde ulaşılan ve bu noktada en verimli sonuçların elde edilmesini sağlayan mantolama, beraberinde, dış cephe tadilatı, çatı tadilatı gibi işlemlerin bertaraf edilmiş olmasını ve doğal olarak belli düzeyde ses yalıtımı sonucunu getirecektir. Buradan bakıldığında mantolama İstanbul için faydalı bir yapı inşa unsurudur.

Yasal Zorunluluğa Dikkat!

Mantolama İstanbulMayıs 2017 itibariyle, Çevre ve şehircilik bakanlığının enerji verimliliği yönetmelikleri kapsamında hemen her binanın, ticari veya kout olması fark etmeksizin enerji kimlik belgesi alması zorunlu kılınmıştır. Mantolama İstanbul çapında inşaat yapan eski müteahhitler için bir standart olmadığından pek çok yapı, enerji verimliliği ilkelerine uygun değildir. Bu nedenle bu yapıların kanuna uygun forma kavuşması için mantolama yapılarak, şartlarının düzeltilmesi gerekir. Kale Yapı Yalıtım olarak, Mantolama İstanbul içinde ve çevresinde en iyi biçimde sunduğumuz hizmetlerimizdendir. Hemen bize ulaşıp, yapınızın kanuna uygun hale getirilmesini sağlayabilir, bununla birlikte tasarruf elde edebilirsiniz.

Gerek hane bütçenizin korunması gerekse ulusal milli gelirimizin yurt içinde kalması için oldukça önemli olan Mantolama işlemini vakit kaybetmeden yaptırınız. Hem cezai şartlara maruz kalmayıp, hem de konfor ve tasarrufun keyfini yaşayabilmek bir telefon kadar uzağınızda, hemen arayın…