Mantolama Firmaları

Isı yalıtımı uygulamalarının en yaygın kullanılan çeşidi olan mantolama, İstanbul Mantolama Firmaları tarafından verilmekle birlikte bu firmaların bir kısmının maalesef tüm ihtiyaçlarınızı layığı ile gerçekleştiremediği sektörün gerçeklerindendir. Mantolama, ciddi parametreleri bulunan özel bir uygulamadır, bu sebeple İstanbul’da mantolama firmaları içerisinde yer alan tüm firmalar tahmin edilebileceği gibi yüksek niteliklere sahip bulunmamaktadır. Gerek yetersiz deneyin, gerekse uygulamada kullanılan materyallerin uygun olmaması sebebiyle kimi uygulamaların sonuçları hüsran olabilmektedir. Kaldı ki, kamu otoritesi mantolama firmaları için uygulama standartlarını içeren prosedürler ortaya koymuştur. Örneğin; enerji kimlik belgesi alabilmeniz için, bu prosedürlere uygun biçimde uygulanmış bir mantolama teknolojisine ihtiyacınız vardır. Aksi halde yapınızın denetimini neticesinde bu belgeye hak kazanamayacağınız gibi, yetersiz bir ısı yalıtımı beklenen tasarruf ve konforu da ortaya koyamayacaktır.

Hangi Mantolama Firmaları Tercih Edilmelidir?

Mantolama Firmaları, Türk Ticaret Kanununa göre açılacak birinci sınıf işletmeler veya sermaye ortaklıkları olabilir. Bu firmaları açabilmek için herhangi bir yeterlilik gerekmez. Bu sebeple herhangi birisi sermaye koyarak bu işletmeleri açabilir. Bu kapsamda kamu otoritesinin tüketicileri önceden koruyabilme durumu söz konusu değildir. Son kullanıcı ısı yalıtımı yaptıracağı firma ile itilaf yaşaması durumunda davalık duruma gelebilir ki, bu satın alan bakımından oldukça sıkıntılı bir süreci ortaya çıkaracak ve belkide yıllar sürecek bir uyuşmazlık süreci devam edebilecektir. Bu olumsuzluğu yaşamamak için tercih edeceğiniz firmayı çok dikkatle seçmeniz, firmanın referanslarını özenle incelemeniz gerekmektedir. Bu şekilde ileride yaşayacağınız muhtemel olumsuzlukların da önüne geçebileceksiniz.

Mantolama Firmaları

Mantolama Firmaları İçerisinde Kale Yapı Yalıtım

Kale Yapı Yalıtım, İstanbul çapında mantolama, ısı yalıtımı, dış cephe tadilatı, bina daire tadilatı, fabrika tadilatı, dış cephe boya ve restorasyon uygulamaları gerçekleştirmektedir. Sektörde uzun yıllardır devam eden faaliyetlerimiz kapsamında çok sayıda yapıya başta mantolama olmak üzere her türlü yalıtım uygulamasını özenle gerçekleştirip, müşterilerimizin takdirini kazanmış durumdayız. Bu kapsamda bizi tercih ederek senelerin markası olan firmamızın toplam kalite odaklı hizmetlerinden en uygun fiyatlarla faydalanabilmeniz mümkün olacaktır. Kale Yapı Yalıtım, mantolama firmaları içerisinde özel bir yere gururla sahiptir ve bu imajını faaliyet süresi boyunca korumak vizyonuna sahiptir. Bütün samimiyetimizle, mümkün olan en kaliteli hizmetleri sizler için; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üretmeye devam edeceğiz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.